Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury

📍 Zahnärzte in Wrocław

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury

5.9

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury in Wrocław bietet eine umfassende zahnärztliche Versorgung. Der Fokus liegt auf einem professionellen und einfühlsamen Umgang mit Patienten, der dazu beiträgt, auch bei komplexeren Eingriffen eine entspannte Atmosphäre zu schaffen. Die Praxis zeichnet sich durch moderne Behandlungsmethoden und eine sorgfältige Arbeitsweise aus.

Besonders hervorzuheben ist die Kompetenz bei der Durchführung anspruchsvoller Behandlungen wie Zahnentfernungen und ästhetischen Korrekturen. Patienten schätzen die verständliche Aufklärung über Behandlungsschritte und die kompetente Betreuung, die ein Gefühl von Sicherheit vermittelt. Die Praxis bietet somit eine qualitativ hochwertige zahnärztliche Versorgung.

Informationen über Zahnärzte - Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury

Ausstattung

  • WC

Planung

  • Terminvereinbarung empfohlen

Zahlungen

  • Debitkarten
  • Kreditkarten
  • Mobile Zahlungen per NFC

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury befindet sich auf Position 58 von 84 in Zahnärzte in Wrocław

Kundenbewertungen

★★★★★

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury hat eine Bewertung von 5 von 5 basierend auf mehr als 17 Bewertungen auf Google

Eugenia Pozdniakowa

Usuwałam u dr Burego zatrzymaną dolną ósemkę. Stresowałam się przed wizytą bo wiedziałam że ta ósemka nie należy do najłatwiejszych. Cała wizyta trwała niecałą godzinę, znieczulenie podane bezboleśnie , ząb usunięty szybko i delikatnie! Myślałam że założone szwy będą mi bardzo przeszkadzać ale były takie malutkie że prawie ich nie czułam . Mimo tego że po wizycie trochę spuchłam nie potrzebowałam żadnych leków przeciwbólowych - cud! Bardzo, ale to bardzo polecam dr Burego ,złote ręce!

Eugenia Pozdniakowa ☆ 5/5
Michał Nowak

Gorąco polecam leczenie u dr Leszka Burego. Pan doktor wyróżnia się świetnym podejściem do pacjenta, potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć każdy etap leczenia, dzięki czemu zabiegi są mniej stresujące. Sam wykonywałem u dr Leszka licówki ceramiczne a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Polecam każdemu, kto marzy o pięknym uśmiechu. 🙂

Michał Nowak ☆ 5/5
Marlena M

Polecam z całego serca Dr. Leszka Bury. Pan Leszek jest profesjonalistą,a przy tym bardzo miłym i empatycznym człowiekiem dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Wszystkie wizyty przebiegły bezproblemowo. Dziękuję doktorze za Pana ciężką prace i za uśmiech który mi Pan podarował.

Marlena M ☆ 5/5
Edyta Wawer

Pan Doktor jest bardzo miły i serdeczny dla pacjenta. Cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Czuję się bezpiecznie będąc pod Jego opieką.

Edyta Wawer ☆ 5/5
Magdalena Olejnik

Wizyta u Doktora przebiegła w miłej i życzliwej atmosferze, co jest bardzo istotne z perspektywy pacjenta i towarzyszącego mu stresu. Doktor wyjaśnił wszystko skrupulatnie, przedstawił i wdrożył odpowiednią formę leczenia. Sam zabieg usunięcia ósemki przebiegł bezboleśnie, bez powikłań i późniejszych komplikacji. Doktor to kompetentny, życzliwy specjalista. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalizmu, dobrego podejścia do Pacjenta i skutecznego, fachowego leczenia.

Magdalena Olejnik ☆ 5/5
Jarosław Szaszko

Dr Leszek Bury świetny fachowiec, super człowiek. Na luzie, z humorem i szacunkiem do pacjenta. Nie stawia barier, przyjacielski. Równocześnie mega profesjonalny. Skupiony na jak najlepszym wykonaniu zlecenia. Dokładny. Pasjonat, prace które tworzy są jakby dla niego treścią i sensem jego zawodu. Zadba podwójnie żeby wszystko było zrobione tip top. A przy okazji rozluźni atmosferę żartem. Polecam!

Jarosław Szaszko ☆ 5/5
Patryk Leginowicz

Pan dr Leszek Bury– odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jestem zachwycony moimi nowymi zębami. Nie spodziewałem się takich rewelacyjnych efektów. Pan doktor precyzyjnie wyjaśnia co i jak będzie zrobione. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Patryk Leginowicz ☆ 5/5

Informationen über Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury

Adresse

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury befindet sich in plac Grunwaldzki 15, 50-378 Wrocław, Polen

Telefon

Die Telefonnummer von Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury ist +48 667 051 777

Kontaktieren Sie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury

    Ähnliche Alternativen zu Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Leszek Bury

    Subir